ulink6 (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: File path
el: Διαδρομή αρχείου

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: settings
el: ρυθμίσεις

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Path
el: Διαδρομή

en: File ID
el: ID αρχείου

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: User name
el: Όνομα χρήστη
