ulink6 (6.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Path
eo: Vojo
