ulink6 (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Disabled
et: Keelatud

en: File path
et: Faili asukoht

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: General settings
et: Üldised seaded

en: settings
et: sätted

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Path
et: Tee

en: File ID
et: Faili ID

en: File name
et: Faili nimi

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Macros
et: Makrod
