ulink6 (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: File path
eu: Fitxategiaren bide-izena

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: settings
eu: ezarpenak

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Path
eu: Bide-izena

en: Input filters
eu: Sarrera iragazkiak

en: File ID
eu: Fitxategiaren IDa

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: User name
eu: Erabiltzaile izena
