ulink6 (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: File path
fa: مسیر فایل

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: settings
fa: تنظیمات

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Path
fa: مسیر

en: File ID
fa: شناسه فایل

en: File name
fa: نام فایل

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: User name
fa: نام کاربری
