ulink6 (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: File path
fi: Tiedostopolku

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: settings
fi: asetukset

en: Path
fi: Polku

en: Input filters
fi: Syöttömuodot

en: File ID
fi: Tiedoston ID

en: File name
fi: Tiedostonimi

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: User name
fi: Käyttäjän nimi
