ulink6 (6.x-1.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Weight
fil: Timbang

en: Path
fil: Landas

en: File ID
fil: ID ng talaksan

en: File name
fil: Pangalan ng talaksan
