ulink6 (6.x-1.1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Disabled
fr: Désactivé

en: File path
fr: Chemin du fichier

en: None
fr: Aucun(e)

en: Weight
fr: Poids

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: settings
fr: paramètres

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: Path
fr: Chemin

en: Input filters
fr: Filtres de saisie

en: File ID
fr: Identifiant (ID) de fichier

en: File name
fr: Nom du fichier

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: User name
fr: Nom d'utilisateur

en: Token help
fr: Aide de Token
