ulink6 (6.x-1.1) - en to gd translation catalogue (10 entries)

en: Title
gd: Tiotal

en: Disabled
gd: À comas

en: File path
gd: Slighe an fhaidhle

en: None
gd: Chan eil gin

en: Weight
gd: Cuideam

en: settings
gd: roghainnean

en: Node ID
gd: ID an nòd

en: Path
gd: Slighe

en: File ID
gd: ID an fhaidhle

en: File name
gd: Ainm an fhaidhle
