ulink6 (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Disabled
gl: Desactivado

en: File path
gl: Ruta do ficheiro

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: settings
gl: opcións

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Path
gl: Ruta

en: File ID
gl: ID do ficheiro

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: User name
gl: Nome de usuario
