ulink6 (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Disabled
he: מושבת

en: File path
he: נתיב לקובץ

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: settings
he: הגדרות

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Path
he: מיקום

en: Input filters
he: מסנני קלט

en: File ID
he: מזהה קובץ

en: File name
he: שם קובץ

en: User name
he: שם משתמש
