ulink6 (6.x-1.1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: File path
hr: Putanja datoteke

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: General settings
hr: Opće postavke

en: settings
hr: Postavke

en: Path
hr: Putanja

en: Input filters
hr: Filteri unosa

en: File ID
hr: ID datoteke

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: File name eg:image1.jpg
hr: Naziv datoteke npr.:slika1.jpg
