ulink6 (6.x-1.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Disabled
jv: Mati

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: settings
jv: setelan

en: Node ID
jv: ID Node

en: File ID
jv: ID berkas

en: File name
jv: Jeneng berkas
