ulink6 (6.x-1.1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: File path
ka: ფაილის მდებარეობა

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: settings
ka: პარამეტრები

en: Path
ka: გზა

en: File ID
ka: ფაილის ID

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი
