ulink6 (6.x-1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Path
kk: Жол
