ulink6 (6.x-1.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Path
km: ផ្លូវ

en: File ID
km: លេខ​សម្គាល់​ឯកសារ

en: File name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ
