ulink6 (6.x-1.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: User name
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Macros
kn: ಮ್ಯಾಕ್ರೋಗಳು
