ulink6 (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: File path
lt: Failo kelias

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: settings
lt: nustatymai

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Path
lt: Kelias

en: Input filters
lt: Įvesties filtrai

en: File ID
lt: Failo ID

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: User name
lt: Nario vardas
