ulink6 (6.x-1.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: File path
mn: Файлын зам

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Path
mn: Зам

en: File ID
mn: Файл ID
