ulink6 (6.x-1.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: File path
my: ဖိုင် ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း
