ulink6 (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Path
ne: मार्ग
