ulink6 (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: File path
nl: Bestandspad

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: settings
nl: instellingen

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Path
nl: Pad

en: Input filters
nl: Invoerfilters

en: File ID
nl: Bestand-ID

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Token help
nl: Hulp voor Token

en: Limit search results to
nl: Zoekresultaten beperken tot
