ulink6 (6.x-1.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Path
nn: Sti
