ulink6 (6.x-1.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: settings
ps: امستنې

en: Path
ps: يونلور

en: User name
ps: کارن نوم
