ulink6 (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Title
pt: Título

en: Disabled
pt: Desativado

en: File path
pt: Caminho do arquivo

en: None
pt: Nenhum

en: Weight
pt: Peso

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: settings
pt: configurações

en: Path
pt: Caminho

en: Input filters
pt: Filtros de entrada

en: File ID
pt: ID do arquivo

en: File name
pt: Nome do arquivo

en: General Settings
pt: Configurações Gerais

en: User name
pt: Nome do usuário

en: Token help
pt: Ajuda do Token
