ulink6 (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Title
pt: Título

en: Disabled
pt: Desativado

en: File path
pt: Caminho do ficheiro

en: None
pt: Nenhum

en: Weight
pt: Peso

en: General settings
pt: Definições gerais

en: settings
pt: configurações

en: Node ID
pt: ID do nó

en: Input filters
pt: Filtros de Entrada

en: File ID
pt: ID do ficheiro

en: File name
pt: Nome do ficheiro

en: General Settings
pt: Definições Gerais

en: User name
pt: Nome de utilizador
