ulink6 (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: File path
ro: Cale fişier

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: General settings
ro: Setări generale

en: settings
ro: setări

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Path
ro: Cale

en: File ID
ro: ID-ul fișierului

en: File name
ro: Numele fișierului

en: General Settings
ro: Setări generale

en: User name
ro: Nume utilizator
