ulink6 (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Disabled
ru: Отключено

en: File path
ru: Путь к файлу

en: None
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: General settings
ru: Основные настройки

en: settings
ru: настройки

en: Node ID
ru: ID материала

en: Path
ru: Путь

en: Input filters
ru: Фильтры ввода

en: File ID
ru: ID файла

en: File name
ru: Имя файла

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: User name
ru: Имя пользователя

en: Snippet
ru: Сниппет
