ulink6 (6.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Path
sl: Pot
