ulink6 (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: File path
sv: Filsökväg

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: settings
sv: inställningar

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Path
sv: Sökväg

en: Input filters
sv: Inmatningsfilter

en: File ID
sv: Filens ID

en: File name
sv: Filnamn

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: User name
sv: Användarnamn

en: Snippet
sv: Fragment
