ulink6 (6.x-1.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: File path
te: ఫైల్ దారి

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: settings
te: అమరికలు

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: PHP help
te: PHP సహాయం
