ulink6 (6.x-1.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: File ID
th: รหัสไฟล์
