ulink6 (6.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: None
ug: يوق

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: File name
ug: ھۆججەت نامى
