ulink6 (6.x-1.1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: File path
az: Fayl yolu

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: settings
az: parametrlər

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Path
az: Yol

en: File ID
az: Fayl İD-si

en: File name
az: Fayl adı

en: User name
az: İstifadəçi adı
