ulink6 (6.x-1.1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: File path
de: Dateipfad

en: None
de: Keine

en: Weight
de: Gewichtung

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: settings
de: Einstellungen

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: Path
de: Pfad

en: Input filters
de: Eingabefilter

en: File ID
de: Datei-ID

en: File name
de: Dateiname

en: General Settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: User name
de: Benutzername

en: Token help
de: Token-Hilfe

en: Macros
de: Makros

en: Snippet
de: Codebaustein
