ulink6 (6.x-1.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Path
gu: પાથ

en: File name
gu: ફાઈલનું નામ

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ
