ulink6 (6.x-1.1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: File path
hi: दस्तावेज पथ

en: None
hi: कोई नहीं

en: Weight
hi: मान

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: settings
hi: सेटिंग्स

en: Node ID
hi: नोड आईडी

en: Path
hi: मार्ग

en: File name
hi: फ़ाइल का नाम

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स

en: User name
hi: उपयोगकर्ता नाम
