ulink6 (6.x-1.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: File path
hy: Ֆայլի ուղին

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Path
hy: Ուղի

en: File ID
hy: Ֆայլի  ID

en: File name
hy: Ֆայլի անունը
