ulink6 (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Title
id: Judul

en: Disabled
id: Non Aktif

en: File path
id: Jalur berkas

en: None
id: Tiada

en: Weight
id: Bobot

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: settings
id: pengaturan

en: Node ID
id: ID Node

en: Path
id: Jalur

en: Input filters
id: Saringan input

en: File ID
id: ID berkas

en: File name
id: Nama berkas

en: User name
id: Nama pengguna
