ulink6 (6.x-1.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Disabled
is: Óvirkt

en: File path
is: Skráarslóð

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: settings
is: stillingar

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Path
is: Slóð

en: File name
is: Skráarnafn
