ulink6 (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Disabled
it: Disattivato

en: File path
it: Percorso del file

en: None
it: Nessuno

en: Weight
it: Peso

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: settings
it: impostazioni

en: Node ID
it: ID del nodo

en: Path
it: Percorso

en: Input filters
it: Filtri di input

en: File ID
it: ID file

en: File name
it: Nome del file

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: User name
it: Nome utente
