ulink6 (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Disabled
ja: 無効

en: File path
ja: ファイルパス

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: General settings
ja: 全般の設定

en: settings
ja: 設定

en: Node ID
ja: ノードID

en: Path
ja: パス

en: Input filters
ja: 入力フィルター

en: File ID
ja: ファイルID

en: File name
ja: ファイル名

en: General Settings
ja: 基本設定

en: User name
ja: ユーザー名
