ulink6 (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Disabled
lv: Atspējots

en: File path
lv: Faila ceļš

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: settings
lv: iestatījumi

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Path
lv: Ceļš

en: Input filters
lv: Ieejas filtri

en: File ID
lv: Faila ID

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: User name
lv: Lietotāja vārds
