ulink6 (6.x-1.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: None
ml: ഇല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: Path
ml: വഴി
