ulink6 (6.x-1.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: File path
mr: फाईल पथ

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Path
mr: रस्ता
