ulink6 (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Disabled
oc: Desactivat

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: settings
oc: paramètres

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Path
oc: Camin

en: File ID
oc: Identificant (ID) de fichièr

en: File name
oc: Nom del fichièr
