ulink6 (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: File path
pl: Ścieżka do plików

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: settings
pl: ustawienia

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Path
pl: Ścieżka

en: Input filters
pl: Formatowanie treści

en: File ID
pl: Identyfikator pliku

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Token help
pl: Pomoc dotycząca wzorców
