ulink6 (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Disabled
sk: Zakázané

en: File path
sk: Cesta súboru

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: settings
sk: nastavenia

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Path
sk: Cesta

en: File ID
sk: ID súboru

en: File name
sk: Názov súboru

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: User name
sk: Meno používateľa
