ulink6 (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: File path
tr: Dosya yolu

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: settings
tr: ayarlar

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Path
tr: Yol

en: Input filters
tr: İçerik filtreleri

en: File ID
tr: Dosya ID

en: File name
tr: Dosya ismi

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: User name
tr: Kullanıcı adı
