ulink6 (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: File path
uk: Шлях до файла

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: settings
uk: налаштування

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Path
uk: Шлях

en: Input filters
uk: Фільтри введення

en: File ID
uk: ID файла

en: File name
uk: Назва файла

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: Token help
uk: Довідка Замінників

en: Macros
uk: Макроси

en: Snippet
uk: Фрагмент
